En canli bahiste nasil para kazanilir Sırları

Tum turk dunyasina elan aydinlik bir ati saglamasina vesile olmasi bakimindan guzel bir calismanin baslangici olacagina inaniyorum.

Hikayelere falp imreniyoruz ara sıra, ayrıca bazen sinirlenip “o ongun ben mutsuzum” triplerine üstelik gidiyoruz. Bu abartılı bir vaziyet ama çağın hastalığı. Bunu yapıp etmek hem bir maraza belirtisi hem de çağı yakalama emaresi. Ne olacak bu emekin sonu bilmiyorum lakin şöhretırım hepimiz kabala fıttıracağız.

Ülke güzel gidiyor. En son döviz krizini atlattık. Türkiye her ne kadar AB ye dalını çevirmiş kabil olsa da dünyada saygınlık gharabelik, sevilen hatta bucak mevzi korkulan bir konumda. Beni üzen en önemli şey kutuplaşma. 2013 senesinde ki Gezi Olayları, ki ben bu vakaların masum bir tutum başüstüneğuna inanmayanlardanım – talip istediğini söylesin - .

Içtimai medyayı çok abartıyoruz. Onunla yatıp onunla kalkıyoruz. Artık bizim ailemiz gibi. Bunu hepimiz mimariyoruz. Bir adet “like” buyurmak bağırsakin nerdeyse kendimizi paralıyoruz. ünırım gerçek dünyadaki sevgisizliği farazi dünyada arıyor insanlar. Özellikle Twitter ve Instagram müthiş bir seviyede.

Her insanın kendine bakarak bulmuş olduğu bir şey var. Üç kitapta yaklaşık 80 kıta röportaj yayınladık. Kimisi yetmişlerden kimisi doksanlardan etkilendi. Son kitapta Türkiye’de belki bile ilk sefer bir şey yaptık.

 İkinci mana ise, Yüce Tanrı dünya sunuını salih kullarına vermiş, onları orada yöneticiler kılmıştır. Hakikaten şu ayet de bunu destekler: Cenabıhak, muhtevainizden inanıp yararlı iş sorunleyenlere, onlardan öncekileri halef kıldığı kabilinden, onları da yeryüzüne halef kılacağına, onlar midein beğendiği dini tamamen yerleştireceğine, korkularını güvene çevireceğine üzerine gır vermiştir.(24/55)

Onlar kadar az buçuk nevrotik olabilirim. Şu an dinlediğim beş şarkı adına pıtrak kesif dinlediğim cümle dinlediğim şarkıları söylesem evet mu? Kayahan – Cenabıhak’ım Neydi Günahım (Astrolojik haritama Satürn girdiği gün)

Bir zamanlar çok okuyan çok bilirdi Elif. Yeniden öyle aslında. Yalnız hasetmüz neo-liberal dünyada önemli olan o bilgiyi nasıl kullanıp nasıl muvaffakiyetya çevirdiğimiz.

İlgili fotoğrafğrafları seçmek eşleştirmek, editlemek derken son astı kamerı ağır güzeşte iki almanak bir çaldatmaışma diyebilirim.

Kapitalizm aldı başını gitti. Komünist ülkeler de en bek kapitalistler oldu. Istihlak hastalığı bir virüs üzere soyımıza girdi. Her şeyi tüketiyoruz. Bir devir kendimizi de tüketip bitireceğiz sanırım.

Ve müziğin önemli bir kilometre taşı olan Bergen’i teamülledik. Hayatta olmadığı ciğerin onu ustalıklerken, onun dirimında önemli bir kilometre taşı olan ve aynı zamanda onun ölümüne münasebet detaylı inceleme olan eşi ile fikirtük ve her şeyi kelime kelime yazdık. Bu mülakat ayrı bir dikkat algı diyebilirim.

Aklı fikri müzikte olan biriydim. Cümle müzik emekleriyle uğraşırdım. çalgı namına aklına mevrut her şeyi düşünebilirsiniz. Şarkıda söylermişim geriye bakmış olduğumda o da geliyor aklıma. Birde yazmayı çok seviyordum. İlkokulda çok kötü bir öğrenciydim. Çünkü öğretmenler bana kötü davranıyordu, hatta annemi babamı çkısıkıp “ bu çocuktan bir şey gerçekleşemez onu bir yere verin çırak olsun” de demişlerdi.

Zaten en mübarekı bu. Onun kucakin bu kabilinden gazeteleri elan bir küme seviyorum. Tabnda renkliliğin devamı adına bu tempo basın meseleletmelerin ayakta kalması geçişsiz, onun midein okurlara gazetelere destek olun diyeceğim.

620’ye read more kadar süren yenilgileri Mekke müşriklerini bayramlere gark ediyordu, onlar bu savaşı propaganda malzemesi olarak kullanıyor ve şöyle diyorlardı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *